Aktualności

Ewa Sobkowicz blog: Hallo Szpicbródka - w Teatrze Muzycznym w Lublinie HIT GONI HIT!

Ewa Sobkowicz blog: Hallo Szpicbródka - w Teatrze Muzycznym w Lublinie HIT GONI HIT!

12-02-2020

8 i 9 lutego 2020 r. Teatr Muzyczny w Lublinie zaprezentował publiczności swoją najnowszą produkcję – musical „Hallo Szpicbródka”. Już po próbie medialnej wiedziałam, że to będzie kolejny Hit lubelskiego teatru…

Po obejrzeniu na próbie medialnej dwóch krótkich fragmentów musicalu z piękną muzyką, wartką akcją, choreografią, pełną paletą barw, wyszukanymi kostiumami i grą świateł, byłam przekonana, że adaptacja sceniczna według scenariusza filmowego Ludwika Starskiego podbije serca publiczności. Wybór tego tytułu był strzałem w 10! To kolejny dowód, że Dyrektor Kamila Lendzion to właściwa Osoba przy sterach Teatru Muzycznego w Lublinie!

Kamila Lendzion zapytana o nową produkcje Teatru Muzycznego powiedziała: ” Nie ma nic pełniejszego niż Teatr w pełnym tego słowa znaczeniu. Teatr ze wszystkimi jego elementami i artystami, którzy go tworzą poprzez swoje emocje i talenty! „Hallo Szpicbródka” to właśnie taki spektakl! Spektakl, który mówi o nas artystach, o naszych możliwościach, sukcesach, ale i deficytach, z którymi musimy się mierzyć my wszyscy ludzie kultury! Od zawsze wiadomo, że sztuka z biznesem tych samych ścieżek nie wybiera, Mimo to trwamy! Ten spektakl jest o nas, pokochaliśmy go i wierzymy, że publiczność pokocha go tak samo jak my!”

Spektakl adresowany jest do każdej grupy wiekowej – mówi Mirosław Siedler – reżyser. Nawet nie myśleliśmy o tym, aby dedykować go do tych, którzy sentymentalnie będą odnosili się do spektaklu, wspominając film „Hallo Szpicbródka” sprzed 42 lat, do tamtych postaci i ówczesnych aktorów. Nasi aktorzy inaczej grają swoje role, ale robią to równie fantastycznie. „Hallo Szpicbródka” to spektakl lekki, rozrywkowy, w konwencji trochę komiksowej, spektakl dla wszystkich. Pojawia się w nim rewia, światła, wszystko to, co było w teatrze muzycznym lat 20-tych. W naszej produkcji staramy się to wszystko jedynie trochę bardziej współcześnie pokazać”

...

Przeczytaj całość i zobacz zdjęcia na www.ewasobkowicz.pl

Wróć do aktualności

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2020 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry