Aktualności

Nowa Generacja Muzyczna - projekt edukacyjny

Nowa Generacja Muzyczna - projekt edukacyjny

08-04-2019

W trakcie realizacji Nowej Generacji Muzycznej czterdziestu uczestników projektu w wieku 8-12 lat przeżyje kilkumiesięczną przygodę muzyczną, w trakcie której rozwinie własną indywidualną wrażliwość muzyczną, zdobędzie podstawową wiedzę z zakresu wiedzy o muzyce, pozna, zobaczy i weźmie do ręki instrumenty wchodzące w skład orkiestry Teatru Muzycznego, spotka ciekawe osobowości z lubelskiego i polskiego świata muzyki, napisze teksty własnych piosenek, pozna możliwości tworzenia kompozycji w darmowych aplikacjach dostępnych powszechnie urządzeniach mobilnych, weźmie udział w wakacyjnym obozie muzycznym, pozna podstawy pracy przed kamerą i zasady pracy w profesjonalnym studio nagrań, nagra teledysk oraz przygotuje i wykona koncert finałowy, który będzie wielkim otwarciem Sezonu 2019/2020 w Teatrze Muzycznym w Lublinie. W ramach projektu zostanie również stworzona wielopokoleniowa grupa skupiona na pracy eksperymentalnej z instrumentem kalimba.


Dzieci w wieku 8-12 lat:
Pierwsze spotkanie informacyjno-wprowadzające dla dzieci z rodzicami odbędzie się w dniu 12 kwietnia 2019 (piątek) o godz. 18:00 Scena Kameralna Teatru Muzycznego w Lublinie (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, poziom -2). Koszt uczestnictwa w cyklu 10 spotkań  wynosi 200 zł. Płatne po pierwszych zajęciach. Obowiązują zapisy drogą telefoniczną lub mailową.

Grupa Kalimby:
Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 23 kwietnia (wtorek) o godz. 18:00, również Scena Kameralna Teatru Muzycznego w Lublinie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy drogą telefoniczną lub mailową.

 
Kontakt:
tel. 81 532 76 13
 
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wróć do aktualności

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

© 2019 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry