Aktualności

Teatr w domu - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Teatr w domu - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

15-05-2020

Pomimo pandemii i spowodowanej nią pustej widowni Teatr Muzyczny w Lublinie nie pozwala widzom zapomnieć o sobie. Facebookowa scena lubelskiej operetki działa na pełnych obrotach. Cały czas prezentowane są na niej fragmenty spektakli, widowisk muzycznych, koncertów.

Dużym sukcesem okazała się akcja „Majówka z Muzycznym” z musicalem „Ania z Zielonego Wzgórza”. Spektakl przyciągnął przed monitory liczną publiczność z kraju i zagranicy. Widzowie nie kryli wzruszenia i dziękowali w komentarzach za możliwość odbycia niezwykłej sentymentalnej podróży do czasów swojej młodości. Ponadto, na facebookowej scenie Teatru cały czas trwa akcja dla Najmłodszych „Bajki Czytajki”, podczas której artyści czytają swoje ulubione bajki, wiersze i opowiadania.

Nowością na facebookowym profilu Teatru Muzycznego są materiały filmowe prezentujące, jak teatralny zespół doskonali artystyczny warsztat i trenuje podczas pandemii. Doskonałe recenzje zebrał duet – Sandra Czaplicka i Wojtek Pyszniak. Tancerze zaskoczyli nową formą artystycznego wyrazu podczas „Roller Skate Ballet”, będącego połączeniem baletu i jazdy na rolkach do pięknej muzyki Piotra Czajkowskiego.

Kto ma ochotę, może się przyłączyć i ćwiczyć z artystami Teatru Muzycznego. Wystarczy odwiedzić profil instytucji na Facebooku oraz YouTube, gdzie na bieżąco wrzucane są nowe filmiki.

Zapraszamy do zabawy w teatr!

źródło: www.lubelskie.pl

Wróć do aktualności

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2020 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry