Aktualności

Z Teatrem Muzycznym na kwarantannie

Z Teatrem Muzycznym na kwarantannie

29-05-2020

Teatr Muzyczny zaprasza na projekt realizowany w ramach programu MKiDN i NCK "Kultura w sieci".

Projekt "Z Teatrem Muzycznym na kwarantannie" to trzy cykle, które będziemy prezentować na naszym Facebooku i kanale YouTube przez cały czerwiec i lipiec:

1) "Teatralne czytanki" - seria filmów skierowanych do dzieci i młodzieży. Soliści Teatru Muzycznego w Lublinie będą czytać wybrane przez siebie fragmenty utworów literackich - odpowiedników spektakli z repertuaru Teatru skierowanych do młodego widza. Będą to m.in. "Ania z Zielonego Wzgórza", "Calineczka", "Kopciuszek", "Kot w butach", "Królewna Śnieżka", "Pinokio" czy "Legenda o Czarciej Łapie". Na razie nie możemy zaprosić Was do Teatru, ale mamy nadzieję, że teksty, które przeczytamy, zachęcą Was do tego, aby przyjść do nas na te przedstawienia, kiedy tylko będzie to możliwe.

2) "Wizyty domowe" - spotkania z artystami Teatru Muzycznego w Lublinie. To wirtualne spotkania z przedstawicielami różnych zespołów artystycznych Teatru Muzycznego w Lublinie: solistów, orkiestry, chóru i baletu. Artyści opowiedzą o swojej edukacji i drodze zawodowej, przedstawią specyfikę swojej pracy, wspomną o ulubionych utworach muzycznych, a także o pozateatralnych pasjach. Internauci będą też mieli możliwość zadawania pytań artystom. Chcemy w ten sposób zmniejszyć dystans między twórcami i odbiorcami kultury, dać publiczności możliwość bliższego poznania naszego zespołu, co nie jest możliwe w warunkach teatralnych.

3) "Rozwijaj się z Muzycznym". Chcemy zachęcić do czynnego uczestniczenia w kulturze, a nie tylko jej biernego odbioru. Dlatego nasi artyści zaprezentują proste ćwiczenia związane ze swoim zawodem, które każdy może wykonać w domu, nabywając tym samym nowych umiejętności (muzycznych czy ruchowych). Zależy nam na utrzymaniu kontaktu między Teatrem a naszą publicznością, dostarczeniu widzom radości w tym niełatwym czasie i budowaniu wspólnoty. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych - jesteśmy z Wami i dla Was!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Kultura w sieci".

Wróć do aktualności

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2020 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry