Dla Ciebie Mamo – Koncert 12 Tenorów (gościnnie)

 • Koncert
 • Teatr Muzyczny w Lublinie

Opis

12 TENORÓW

& DIVA

SYMFONICZNIE

12 Tenorów  to najnowszy projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. Zespół tworzą międzynarodowi artyści wokaliści koncertujący na wielu europejskich scenach. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny, który powstał w Polsce i jeden  z nielicznych na światowym rynku Show Business’u. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Woytek Mrozek - producent, dyrygent, kompozytor, aranżer i solista. Charakterystycznym dla koncertów grupy  12 Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu połączona z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej. Zespół tworzą świetnie wykształceni wokaliści, którzy są laureatami prestiżowych, międzynarodowych konkursów wokalnych. Gwiazdą wieczoru będzie polska DIVA Kamila Lendzion, która obok aktywnego życia koncertowego od 2018 roku pełni także znaczącą funkcję dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Podczas ich koncertu usłyszymy zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jaki aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych takich jak ponadczasowa aria „Nessun Dorma”, czy też hit z repertuaru Jana Kiepury „Brunetki Blondynki”. Oklaskiwane i podziwiane na całym świecie przeboje grupy Il Divo „Unbrake My Heart”, czy też „We Will Rock You” zespołu Queen a także „You Raise Me Up” Josha Grobana.
 
12 Tenorów to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest muzycznym świętem a publiczność uwielbia ich miły, autentyczny i estetyczny wizerunek. Zapraszamy serdecznie  na koncert 12 TENORÓW & DIVA podczas którego artyści z towarzyszeniem Orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie pod dyrekcją Maestro Woytka Mrozka, zaprezentują  największe światowe przeboje,  arie operetkowe, operowe, hity musicalowe oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors, grupy Il Divo i szeroko rozumianej Pop Kultury.

Zapraszamy serdecznie wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki w klimatyczną 
podróż w dobrym muzycznym stylu. 

Cena biletów

Sektor I

 • Normalny

  120 zł

Sektor II

 • Normalny

  100 zł

Balkony

 • Normalny

  80 zł

Galeria

Woytek Mrozek conductor
PSR_1805
PSR_1739

Terminy

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2019 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry