Promocje

Zapraszamy do regularnego odwiedzania tego działu, być może znajdą Państwo promocę dla siebie, która dodatkowo zachęci do odwiedzenia naszego Teatru.

 

LUBELSKA KARTA SENIORA

LKS

Karta uprawnia posiadaczy do korzystania ze zniżki w wysokości 10 zł od ceny biletu normalnego.

WIĘCEJ O PROGRAMIE

 

KRAJOWA KARTA DUŻEJ RODZINY

KDR

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat.

Karta uprawnia rodziny wielodzietne do korzystania z 50% ulgi.

WIĘCEJ O PROGRAMIE

REGIONALNA KARTA DUŻEJ RODZINY

Regionalna Karta Dużej Rodziny

Program obejmuje wszystkie rodziny wielodzietne (wychowujące troje i więcej dzieci) chętne do wzięcia udziału w Programie, w tym rodziny zastępcze, bez względu na kryterium dochodowe. Karta wydawana jest bezpłatnie.

Karta uprawnia rodziny wielodzietne do korzystania z 50% ulgi przy zakupie minimum 2 szt biletów.

WIĘCEJ O PROGRAMIE

 

BUS BONUS

Bus Bonus

W Programie udział biorą osoby uprawnione do przejazdu 30, 90 lub 150-dniowym imiennym biletem okresowym zakodowanym na Karcie Biletu Elektronicznego wydanej przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Osoby w ramach programu Bus Bonus mogą liczyć na 10% zniżki na wszystkie spektakle.
 

RODZINA TRZY PLUS

Rodzina Trzy Plus

Program "Rodzina Trzy Plus” jest elementem polityki społecznej realizowanej przez Miasto Lublin na rzecz dużych rodzin i obejmuje działania zmierzające do polepszenia warunków życiowych dzieci i młodzieży wychowującej się w takich rodzinach.

Teatr Muzyczny w Lublinie jest partnerem programu, osoby posiadające kartę Rodzina trzy plus są uprawnione do uzyskania 10% rabatu na zakupione billety.

Więcej o programie Rodzina Trzy Plus TUTAJ.

   

BILETY DOSTAJĄ  ZA-DYSZKI

Wielki kulturalny maraton sezonu artystycznego 2014/1015 w Teatrze Muzycznym właśnie dobiega końca. Nasze bilety dotrzymywały kroku widzom, jednak tuż przed metą dostały zadyszki od narzuconego tempa! Wielkie poruszenie wywołała najnowsza akcja, w której wymieniamy stare bilety na nowe. Jeśli więc w Twoim mieszkaniu zalega stara, wykorzystana wejściówka na jakikolwiek spektakl Teatru Muzycznego, to właśnie szczęśliwie stała się ona promocyjnym biletem na jeden jedyny termin 5 czerwca, w którym zaprezentujemy piękny i wzruszający spektakl muzyczny Trzy Razy Piaf.

Radzimy się pośpieszyć, bo dostać za-dyszki można tylko do 5 czerwca!

Promocja

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w kasie Teatru Muzycznego w Lublinie oddasz bilet na dowolny  spektakl wystawiany przez Teatr Muzyczny w Lublinie, przed 5 czerwca, a bilet na przedstawienie „Trzy razy Piaf” 5 czerwca 2015 roku otrzymasz w promocyjnej cenie 10 zł. Jedna osoba może wymienić maksymalnie 4 bilety.

Jednocześnie informujemy, że podczas spektaklu rozdawać będziemy specjalne kupony promocyjne uprawniające do 50% zniżki na spektakle musicalu Machiavelli 13 i 14 czerwca 2015 r.

REGULAMIN PROMOCJI


Trzy Razy Piaf

Teatr Muzyczny w Lublinie
5 czerwca 2015 r, godz. 18:00
Scena Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego
ul. Dobrzańskiego 3

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.