Oferta współpracy

Teatr Muzyczny w Lublinie realizuje wiele ciekawych i pożytecznych projektów, zarówno artystycznych, jak i edukacyjnych czy inwestycyjnych. Zależy nam na rozwoju nie tylko naszej instytucji, ale w równym stopniu kultury lokalnej i regionalnej, a także na poprawie jakości życia mieszkańców Lubelszczyzny.

Oferta współpracy

Jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy oraz propozycje nawiązania współpracy w celu realizacji projektów. Zapraszamy instytucje z całej Polski, menadżerów, fundriserów, zespoły artystyczne oraz wszystkie osoby, które mają ciekawe koncepcje jak i pomysły na ich finansowanie. Ze swej strony służymy szerokim zapleczem logistycznym, doświadczeniem, skutecznym systemem promocji oraz tym co mamy najdroższego - ambitnym i zdolnym zespołem artystycznym, który nie boi się wyzwań i wciąż sięga po świeże środki wyrazu.

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.