Dla nauczycieli i szkół

Zapraszamy serdecznie wychowawców i opiekunów klas i grup dzieci i młodzieży do odwiedzania Teatru Muzycznego w Lublinie. W proponowanym repertuarze znajduje się szereg pozycji, które przygotowaliśmy specjalnie dla najmłodszych widzów. Po lewej stronie znajdują się krótkie opisy tych pozycji, w których zawarte są informacje o grupie docelowej, treści, walorach edukacyjnych, a także informacje na temat możliwości uzupełniania programów nauczania dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

W związku z tym, iż zainteresowanie pozycjami bajkowymi znacznie przekracza możliwości usatysfakcjonowania wszystkich grup chętnych do obejrzenia naszych spektakli, wprowadziliśmy zasady, które - wedle naszych najlepszych intencji - mają doprowadzić do możliwie szybkiej i korzystnej i bezpiecznej dla obu stron możliwości rezerwacji miejsc, zamawiania i regulowania należności za bilety.

W przypadku większych grup obowiązuje rezerwacja pisemna, wysyłana do nas najlepiej w formie faxu. Pismo rezerwacyjne powinno zawierać: dane placówki/instytucji rezerwującej, ilość miejsc biletowanych (z podaniem ile miejsc I a ile ewentualnie miejsc II), dane do wystawienia faktury, sposób uregulowania płatności (przelew, gotówka, przekaz pocztowy itp), ewentualne uwagi.

Zapłata za bilety powinna być zaksięgowana przez Teatr w ciągu miesiąca od daty rezerwacji jednak nie później niż na 2 tygodnie przed terminem spektaklu, dlatego też pisemne zamówienie powinno wpłynąć do nas nie później niż na 4-5 tygodnie przed terminem spektaklu. W przypadku niedotrzymania terminów Teatr zastrzega sobie prawo do anulowania rezerwacji, bez wcześniejszego powiadomienia.

SPRAWDŹ GDZIE GRAMY NASZE SPEKTAKLE

POBIERZ FORMULARZ REZERWACJI

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.