Dla dzieci

Teatr Muzyczny to miejsce przyjazne wszystkim dzieciom – od przedszkolaka do ucznia – każdy znajdzie dla siebie ulubiony spektakl, zaprzyjaźni się z postacią z bajki i spędzi miło czas czytając i oglądając kolorowe programy.

Wizyta w Teatrze to, obok rozrywki, miła nauka i poznawanie spraw, które są ważne dla każdego – i dużego i małego człowieka.

Kolorowy świat bajek stoi przed Wami otworem – zapraszamy Was bardzo gorąco!

Grambajki

W sezonie 2014/2015 rozpoczynamy, we współpracy z Akademią Rozwoju Dziecka w Lublinie, cykl edukacyjny Grambajki, w ramach którego odbywają się warsztaty i zajęcia ruchowe.

Grambajkito niewielkich rozmiarów muzyczne bajki, przystosowane do możliwości percepcyjnych najmłodszych widzów w wieku  do 3 lat. Spektakle są skróconą formą znanych bajek, które znajdują się w bieżącym repertuarze Teatru Muzycznego, jednak sposób ich przedstawienia, interaktywna forma uczestnictwa w fabule tego muzycznego widowiska sprawi że najmłodsze dzieci zostaną wprowadzone w świat bajek, m. in. Calineczki, Kota w butach, Kopciuszka i wielu innych. Wspólna muzyczna zabawa z bajkowymi postaciami, specjalnie przygotowana scenografia i wnętrze Teatru dopasowane na czas przedstawienia do aktywności najmłodszych widzów pozwoli na pierwszy sceniczny kontakt z wartościowym repertuarem muzycznym i literackim. Grambajki są realizowane przez Teatr Muzyczny według pomysłu Ewy Kuszewskiej, która także je poprowadzi. Spektakle odbywać się będą w niedzielne przedpołudnia zgodnie z repertuarem.

Więcej na: www.dobrystart.lublin.pl

KOLOROWANKI DO POBRANIA:

MAŁY CZARODZIEJSKI FLET

CALINECZKA

 Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.