Mecenasi i sponsorzy

Zostań Mecenasem Teatru Muzycznego w Lublinie

Jak powszechnie wiadomo, jesteśmy instytucją kultury, działającą w realiach, które nie pozwalają nam na osiągnięcie dostatecznego poziomu finansowania, umożliwiającego realizację wszystkich naszych ambicji artystycznych. W związku z tym, nieustannie korzystamy z pomocy podmiotów, którym leży na sercu nie tylko dobro ogólnie pojętej kultury, ale również rozwój społeczności lokalnej, wyrównywanie szans, czy wspieranie oddolnych inicjatyw. Współpracuje z nami wiele - zarówno małych jak i dużych - firm odpowiedzialnych społecznie,  które zdają sobie sprawę z tego, że ich obecność na danym obszarze nie jest neutralna, ale przy tym daje szansę na zrobienie czegoś dobrego.

Serdecznie namawiany Państwa do refleksji nad kwestią odpowiedzialności społecznej oraz wspierania inicjatyw i instytucji, z którymi wspólnie możecie dokonać rzeczy wykraczający poza codzienny zakres działalności, a przy tym kształtować i umacniać swój wizerunek firmy dobrze widzianej, troszczącej się o rozwój środowiska, w którym funkcjonuje. Przecież gdyby nie wsparcie mecenasów i sponsorów nie doszłoby nigdy do premiery największego widowiska operowego po tej stronie Wisły - La Traviaty w lubelskiej hali Globus!

Jako instytucja świadoma swojej misji, ale również otwarta na wyzwania i potrzeby swoich partnerów, przygotowani jesteśmy do świadczenia usług wzajemnych w zakresie oferty artystycznej oraz promocyjnej na najwyższym poziomie. Dysponujemy nośnikami i rozwiązaniami technicznymi (zarówno tradycyjnymi, jak i elektronicznymi i wirtualnymi), a także szeroką siecią kontaktów, które pozwolą Państwu w skuteczny sposób zaistnieć wśród odbiorców kultury jako atrakcyjny podmiot i godny zaufania partner.

Pamiętajcie, że dla Was drzwi naszego Teatru zawsze stoją otworem!

 

Sponsor

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.