Z radością informujemy, że z dniem 14 października 2016 r., przy Teatrze Muzycznym w Lublinie rozpoczyna swoją działalność “Teatralna Szkoła Baletowa”

Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 10 lat.
 

Głównym celem działalności Teatralnej Szkoły Baletowej jest rozwinięcie muzykalności i koordynacji ruchowej, przygotowanie do kształcenia na wyższych stopniach edukacji artystycznej oraz do przyszłej pracy na scenie.

Szczególny nacisk kładziemy na nauczanie techniki tańca klasycznego, co jest podstawą wykształcenia każdego tancerza.

Balet rozwija u dziecka wdzięk, a w wielu przypadkach pomaga skorygować nieprawidłowości postawy. W toku nauki najzdolniejsi uczniowie Teatralnej Szkoły Baletowej będą mieli  możliwość prezentowania swoich umiejętności w spektaklach Teatru Muzycznego w Lublinie, a tym samym oswajania się ze sceną, co w przyszłości na pewno zaowocuje sukcesami w wielu dziedzinach.

 

Tajniki sztuki baletowej przekaże wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna pod kierownictwem Violetty Suskiej. 

 

 

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.