Terminy spektakli

Stoliki Premium

Bilety 75,00 zł

Bilety ulgowe 65,00 zł

Sektor I

Bilety 55,00 zł

Bilety ulgowe 45,00 zł

Sektor II

Bilety 50,00 zł

Bilety ulgowe 40,00 zł

Dostawki

Bilety 45,00 zł

Bilety ulgowe 35,00 zł

Nasze spektakle

Galerie

Trzy razy Piaf

05-06-2015 18:00

Trzy razy Piaf

Bilety

Premiera: 14-03-2015 18:00

  • Scenariusz i reżyseria: Artur Barciś
  • Kierownictwo muzyczne: Piotr Wijatkowski
  • Asystent kostiumograf: Magdalena Kolary
  • Asystent scenograf: Dariusz Jabłoński, Cezary Kowalski
  • Aranżacje: Mikołaj Gąsiorek
  • Korepetytorzy solistów: Małgorzata Papiewska, Katarzyna Szpakowska
  • Realizacja świateł: Marcin Nogas
  • Realizacja dźwięku: Krzysztof Głębocki
  • Charakteryzacja: Natalia Kida

Promocja: Bilety dostają za-dyszki. Ze starą wejściówką bilety tylko za 10 zł.

Przedstawiamy spektakl muzyczny opowiedziany piosenkami Edith Piaf według wizji, scenariusza i reżyserii Artura Barcisia. W słynną artystkę wcielają się trzy aktorki wyłonione w ogólnopolskim castingu, reprezentujące trzy fazy burzliwego życia francuskiej piosenkarki (Piaf kolejno Młoda - Anita Kostyńska, Zakochana - Patrycja Zywert-Szypka i Zmęczona - Anna Świetlicka).

Nieprzeciętna biografia słynnej Edith Piaf spalającej się w płomieniu sławy i miłości wśród pokus współczesnego świata to inspiracja do stworzenia sztuki wiodącej wykonawców i publiczność od skrajności w skrajność. Mało która historia potrafi z taką intensywnością i częstotliwością wzbudzać kolejno tkliwość, łzy, śmiech, a nade wszystko wzruszenie. Fabuła i nastrój spektaklu budowane są poprzez teksty kolejnych piosenek w ujmujących polskich tłumaczeniach Marcina Sosnowskiego, Andrzeja Ozgi, Hanny Szczerkowskiej, Jerzego Menela i Wojciecha Młynarskiego. Oprawa dźwiękowa i koncepcja wizualna, uzupełniające grę trzech aktorek, opracowaną przez reżysera Artura Barcisia - niczym trzy muzyczno-teatralne etiudy - sprawią, że scena przeobrazi się w jedną z francuskich kawiarń, wśród zgiełku których rozwijała się kariera jednej z najbardziej wyrazistych postaci francuskiej i światowej muzyki. Spektakl przedstawiany jest z towarzyszeniem orkiestry Teatru Muzycznego w Lublinie, ze specjalnie zaaranżowaną muzyką utworów śpiewanych przez legendarną Edith Piaf. To prawdziwa gratka dla melomanów i sympatyków piosenki – nie tylko francuskiej.

PROGRAM SPEKTAKLU

 

 

Obsada dla terminu 5 czerwca 2015, 18:00

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.