Terminy spektakli

Brak biletów na ten termin

Sektor I

Bilety 80,00 zł

Bilety ulgowe 60,00 zł

Sektor II

Bilety 70,00 zł

Bilety ulgowe 50,00 zł

Nasze spektakle

Galerie

Księżniczka Czardasza

04-02-2017 18:00

Księżniczka Czardasza

Bilety

  • Reżyseria: Artur Hofman
  • Kierownictwo muzyczne: Piotr Wujtewicz, Tomasz Chmiel
  • Scenografia: Ireneusz Salwa
  • Choreografia: Grzegorz Kawalec
  • Asystent reżysera: Jarosław Cisowski
  • Asystent choreografa: Anna Adamczyk

SETNE PRZEDSTAWIENIE - Jubileusz 40-lecia Pracy Artystycznej Krystyny Szydłowskiej

Najlepsza i najpopularniejsza operetka Emmericha Kalmana i jedna z najczęściej wystawianych na światowych scenach muzycznych, w której przebój goni przebój, a barwne frazy muzyczne przeplatają się z dynamicznymi układami baletowymi. Któż nie zanuci pochodzących z niej przebojowych melodii.
W spektaklu udział bierze 100 wykonawców (soliści, chór, balet, orkiestra).

TREŚĆ:

Książę Edwin von Lippert Weylersheim zaręcza się z gwiazdą variétés „Orpheum” Sylvą, chociaż ta planuje wyjazd na podbój Ameryki. Oczywiście rodzina nie godzi się na małżeństwo, tym bardziej, że Edwin jest zaręczony z kuzynką Stasi. Pojawiają się też birbanci Boni i Feri. Ten pierwszy pokazuje Sylvii zawiadomienie o oficjalnych zaręczynach Edwina z hrabianką Stasi. Gwiazda czuje się zawiedziona i oszukana. Boni pociesza ją, że takich Edwinów czekają tuziny, więc pora jechać po oklaski i po karierę. Przed tym jednak Sylva pojawia się incognito jako żona... Boniego na balu w pałacu księstwa Lippert Weylersheim w Wiedniu i zdobywa serca niedoszłych teściów... Wydarzenia zdają się przybierać sensacyjny obrót, a wszystko po to, aby w finale mogło zabrzmieć wspólne - Kochaj mnie!

Czas trwania spektaklu: ok. 2 godziny 40 minut, z dwiema przerwami.

Obsada dla terminu 4 lutego 2017, 18:00

Ten serwis www używa cookies (ciasteczek). Korzystanie z naszego serwisu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na używanie cookies (ciasteczek) w zakresie opisanym w polityce prywatności, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.