Artyści

Patrycja Baczewska

Patrycja Baczewska

Absolwentka Szkoły Aktorskiej Machulskich w Warszawie, w której uzyskała zawód aktora. Ponadto ukończyła dwa kierunki studiów: Muzykologia na KUL oraz Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej na UMCS w Lublinie, gdzie uzyskała odpowiednio stopień magistra muzykologii oraz magistra sztuki muzycznej.

Jej kariera to wcielanie się w postaci widoczne na szklanym ekranie w polskich serialach telewizyjnych, m.in. Barwy SzczęściaSkazane czy W rytmie serca. Aktualnie znajduje się w stałej obsadzie aktorskiej serialu fabularno-dokumentalnego TVP pt.: Komisariat w reż. Braci Węgrzyn, gdzie wciela się w postać laborantki Herminy. Patrycja Baczewska współtworzy kreacje aktorskie w zakresie dubbingu.

Na swoim koncie posiada ponadto teatralne role komediowe oraz dramatyczne. Debiutowała na deskach Teatru Soho w Warszawie rolą Mamy w dramacie Zimne Dziecko Mariusa von Mayenburga, w reż. Krzysztofa Ogłozy. Występowała na deskach Teatru Trzynastka w Legionowie, m.in. w roli Bereniki- Sejm Kobiet, czy Zosi w spektaklu Ślepe uczucie mgr Wyprostka.

Obecnie występuje na deskach Teatru Muzycznego w Lublinie, w którym gra tytułową rolę w musicalu Ania z Zielonego Wzgórza - reż. Mirosław Siedler oraz Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, w którym również podjęła rolę Ani w musicalu Ania z Zielonego Wzgórza - reż. Mirosław Siedler. W Teatrze Muzycznym w Lublinie wciela się ponadto w Kopciuszka w spektaklu „Kopciuszek” - reż. Jerzy Turowicz, główną bohaterkę - Ankę w musicalu WinyLOVE Story w reż. Urszuli Lewartowicz, jak również Słowiankę/Matkę w musicalu „Fidelitas” w reż. E. Sadowskiej.

 

Wróć do poprzedniej strony

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

54 1240 5497 1111 0010 3488 6530
Bank Pekao SA

© 2018 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry