Spektakle

Ania z Zielonego Wzgórza

Familijny — Z.Karnecki / reż. M.Siedler

Bajkolandia

Familijny — reż. M.Rapa

Bal w Savoyu

Operetka — P.Abraham / reż. A.Hofman

Baron Cygański

Operetka — J. Strauss / reż. Z.Czeski

To z pewnością najpopularniejsze i najbardziej lubiane dzieło J. Straussa. Historia pięknej Cyganki – Saffi i jej miłości do węgierskiego szlachcica - Barinkaya, stała się inspiracją dla wielu pięknych melodii oraz malowniczych scenerii. Cygański żywioł przeplata się tu z wiedeńską elegancją, humor z refleksją, wielkie sceny zbiorowe z nastrojowymi ariami i duetami a muzyka J. Straussa nie wymaga rekomendacji.

Calineczka

Bajka — Jerzy Turowicz

Baśń muzyczna wg bajki Hansa Christiana Andersena

Czarodziejski flet

Opera — W.A.Mozart / reż. M.Sartova

FIDELITAS- Suita Lubelska

Musical — M.Jurkiewicz / reż. E.Sadowska

Grzegorz Wilk na Dzień Kobiet

Grzegorz Wilk na Dzień Kobiet –koncert gościnny

Koncert

Podbił serca widzów podczas spektakli inaugurujących nasz sezon artystyczny 2019/2020 – Grzegorz Wilk – powraca z repertuarem skierowanym do kobiet - Na Dzień Kobiet.

Hallo Szpicbródka - PREMIERA

Musical — reż. Mirosław Siedler

Jaś i Małgosia

Jaś i Małgosia - spektakl gościnny

Bajka — reż. Mariola Zagojska

Koncert „Women in Love”

Koncert

Recital Anny Marii Adamiak, która gościła już na naszej scenie prezentując przeboje Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Tym razem zaprezentujemy Państwu program wyjątkowy. Uczucia to temat, który najczęściej pojawia się w piosenkach i wywołuje największe emocje. Barbara Streisand i Zdzisława Sośnicka często sięgały właśnie do tego tematu.

Kopciuszek

Musical — J. Baca / reż. J.Turowicz

Kot w butach

Bajka — J.Baca / reż. J.Turowicz

Kozucha Kłamczucha

Kozucha Kłamczucha -spektakl gościnny

Bajka — reż. Jerzy Turowicz

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami, w małej chatce z okienkami, mieszkała Gospodyni ze swym psem Hałaskiem, kotem Mruczkiem i Kozuchą, którą właśnie kupiła na jarmarku. Gospodyni miała dobre serce, przygarnęła więc do swego domu sierotkę Zazulkę i cieszyła się, że będzie miała pomoc w gospodarskich pracach. Zazulka bardzo się starała sprostać wymaganiom Gospodyni, ale Koza???

Kraina Uśmiechu

Operetka — F. Lehár / reż. Joanna Lewicka

libretto: Ludwig Herzer, Fritz Lohner muzyka: Franz Lehar przekład: Krystyna Chudowolska, Tadeusz Bursztynowicz, Lech Terpiłowski

Królewna Śnieżka

Balet — B.Pawłowski / reż. V. Suska

Królewna Śnieżka to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek. Jej baletowa wersja skomponowana (na podstawie libretta Witolda Borkowskiego i Stanisława Piotrkowskiego) przez Bogdana Pawłowskiego w 1970 r. przyniosła autorowi ogromną popularność i nie słabnącą sympatię młodych widzów, których kilka pokoleń przeżywało taneczne przygody bohaterów.

Księżniczka Czardasza

Operetka — E. Kalman/reż. A.Hofman

Legenda o Czarciej Łapie

Bajka — reż. J.Turowicz

Nie ma miłości bez zazdrości…

Koncert

Miłość – jedno słowo a tak wiele barw. Nie ma miłości identycznej bo każdy przeżywa ją inaczej. To potężne uczucie potrafi budować inspirować, ale potrafi też zniszczyć, siać spustoszenie w duszy i w sercu.

Nie taki STRASZNY DWÓR

Nie taki STRASZNY DWÓR - opera w pigułce - spektakl gościnny

Familijny — M. Zagojska

Od Opola do San Remo

Widowisko muzyczne

Tym razem zaprosimy Państwa do wysłuchania największych festiwalowych przebojów . „Od Opola do San Remo” to przekrój hitów, które wykonywali znani i do dziś uwielbiani artyści tacy jak: Maryla Rodowicz, Anna Jantar, Danuta Rinn, Jerzy Połomski, Andrzej Rosiewicz, Demis Roussos czy zespół Boney M.

Phantom

Musical — M.Yeston / reż. D.Kustosik

Pinokio

Bajka — reż. Jerzy Turowicz

Porwanie Sabinek

Spektakl dramatyczny — reż. D.Kustosik

PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC

PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC koncert operetkowo-musicalowy – gościnnie

Koncert

Siła tenorów

Siła tenorów Mirosław Niewiadomski Show

Widowisko muzyczne

Autorski projekt artysty dobrze wszystkim znanego z wcześniejszego projektu " 10 tenorów" w koprodukcji z Teatrem Muzycznym w Lublinie, a także naszych produkcji teatralnych takich jak: „Baron Cygański”, „Czy można w taką noc… Zakochać się?” i „Kraina Uśmiechu”

Skrzypek na dachu

Musical — J.Bock / reż. Z.Czeski

Straszny Dwór

Opera — Tomasz Mazur

Spektakl operowy „Straszny Dwór”, przygotowany w ramach obchodów 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki. Pragniemy, aby znaczenie dorobku Stanisława Moniuszki istniało w świadomości nie tylko melomanów i osób zawodowo związanych z muzyką, ale także było wiedzą ogólnie dostępną i wzorem niektórych krajów, przedmiotem dumy narodowej. Muzyka Moniuszki przepojona jest patriotyzmem i honorem, których symbolem w świadomości Polaków wydaje się być dwór i jego tradycja. Przekonamy się o tym słuchając muzyki i oglądając widowisko przygotowane z ogromnym rozmachem i pieczołowitością aby oddać klimat polskiego dworu.

To tylko sex

To tylko sex - spektakl gościnny

Komedia

„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.

Trzy razy Piaf

Spektakl muzyczny — reż. Artur Barciś

Spektakl muzyczny opowiedziany piosenkami Edith Piaf w reżyserii Artura Barcisia. W artystkę wcielają się trzy aktorki, które reprezentują trzy fazy burzliwego życia francuskiej piosenkarki (Piaf kolejno Młoda, Zakochana i Zmęczona). Poprzez nastrój budowany kolejnymi tekstami w ujmujących polskich tłumaczeniach Marcina Sosnowskiego, Andrzeja Ozgi, Hanny Szczerkowskiej, Jerzego Menela i Wojciecha Młynarskiego oraz oprawą dźwiękowo-wizualną, scena przeobrazi się w jedną z francuskich kawiarni, wśród zgiełku których rozwijała się kariera jednaj z najbardziej wyrazistych postaci francuskiej i światowej kultury.

WinyLOVE Story

Widowisko muzyczne — reż. U.Lewartowicz

muzyczne hity z czasów wielkiej płyty

Zarzuela Ole!

Widowisko muzyczne

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2020 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry