Spektakle

Ania z Zielonego Wzgórza

Familijny — Z.Karnecki / reż. M.Siedler

Bajkolandia

Familijny — reż. M.Rapa

Bal w Savoyu

Operetka — P.Abraham / reż. A.Hofman

Baron Cygański

Operetka — J. Strauss / reż. Z.Czeski

To z pewnością najpopularniejsze i najbardziej lubiane dzieło J. Straussa. Historia pięknej Cyganki – Saffi i jej miłości do węgierskiego szlachcica - Barinkaya, stała się inspiracją dla wielu pięknych melodii oraz malowniczych scenerii. Cygański żywioł przeplata się tu z wiedeńską elegancją, humor z refleksją, wielkie sceny zbiorowe z nastrojowymi ariami i duetami a muzyka J. Straussa nie wymaga rekomendacji.

Calineczka

Bajka — Jerzy Turowicz

Baśń muzyczna wg bajki Hansa Christiana Andersena

Czarodziejski flet

Opera — W.A.Mozart / reż. M.Sartova

FIDELITAS- Suita Lubelska

Musical — M.Jurkiewicz / reż. E.Sadowska

Hallo Szpicbródka - PREMIERA

Musical — Mirosław Siedler

Dwudziestolecie międzywojenne, Warszawa. Teatrzyk rewiowy „Czerwony Młyn” przeżywa finansowy i artystyczny kryzys. Na scenie i za kulisami, szkoda gadać. Na widowni pustki, a właściciel nie ma już pieniędzy na wypłaty dla artystów. Gdy w Teatrze pojawia się komornik i chce zająć majątek Teatru, niespodziewanie pojawia się także elegancki dżentelmen, inżynier Fred Kampinos i proponuje swoją pomoc w ratowaniu sceny bo... kocha Teatr? A może ma zupełnie inny cel? Bardziej od tego, co dzieje się na scenie, interesuje go jednak tancerka Anita i sąsiadujący z teatrem Bank... „Hallo Szpicbródka", film Janusza Rzeszewskiego i Mieczysława Jahody z 1978 roku, to jeden z największych przebojów w historii polskiego kina. Ten tytuł na naszej scenie stanie się na pewno wielkim teatralnym przebojem. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy Fred Kampinos zakocha się… w Teatrze? Przekonamy się o tym już niebawem. Szpicbródka w Lublinie!!!

Jaś i Małgosia

Jaś i Małgosia - spektakl gościnny

Bajka — reż. Mariola Zagojska

Koncert „Women in Love”

Koncert

Recital Anny Marii Adamiak, która gościła już na naszej scenie prezentując przeboje Anny Jantar i Ireny Jarockiej. Tym razem zaprezentujemy Państwu program wyjątkowy. Uczucia to temat, który najczęściej pojawia się w piosenkach i wywołuje największe emocje. Barbara Streisand i Zdzisława Sośnicka często sięgały właśnie do tego tematu.

Kopciuszek

Musical — J. Baca / reż. J.Turowicz

Kot w butach

Bajka — J.Baca / reż. J.Turowicz

Kraina Uśmiechu

Operetka — F. Lehár / reż. Joanna Lewicka

libretto: Ludwig Herzer, Fritz Lohner muzyka: Franz Lehar przekład: Krystyna Chudowolska, Tadeusz Bursztynowicz, Lech Terpiłowski

Królewna Śnieżka

Balet — B.Pawłowski / reż. V. Suska

Królewna Śnieżka to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek. Jej baletowa wersja skomponowana (na podstawie libretta Witolda Borkowskiego i Stanisława Piotrkowskiego) przez Bogdana Pawłowskiego w 1970 r. przyniosła autorowi ogromną popularność i nie słabnącą sympatię młodych widzów, których kilka pokoleń przeżywało taneczne przygody bohaterów.

Księżniczka Czardasza

Operetka — E. Kalman/reż. A.Hofman

Legenda o Czarciej Łapie

Bajka — reż. J.Turowicz

Nie ma miłości bez zazdrości…

Koncert

Miłość – jedno słowo a tak wiele barw. Nie ma miłości identycznej bo każdy przeżywa ją inaczej. To potężne uczucie potrafi budować inspirować, ale potrafi też zniszczyć, siać spustoszenie w duszy i w sercu.

Nie taki STRASZNY DWÓR

Nie taki STRASZNY DWÓR - opera w pigułce - spektakl gościnny

Familijny — M. Zagojska

Od Opola do San Remo

Od Opola do San Remo Inauguracja sezonu artystycznego 2019/20!

Widowisko muzyczne

Tym razem zaprosimy Państwa do wysłuchania największych festiwalowych przebojów . „Od Opola do San Remo” to przekrój hitów, które wykonywali znani i do dziś uwielbiani artyści tacy jak: Maryla Rodowicz, Violetta Villas, Anna Jantar, Danuta Rinn, Jerzy Połomski, Andrzej Rosiewicz, Demis Roussos czy zespół Boney M.

Phantom

Musical — M.Yeston / reż. D.Kustosik

Pinokio

Bajka — Jerzy Turowicz

Porwanie Sabinek

Spektakl dramatyczny — reż. D.Kustosik

PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC

PRZETAŃCZYĆ CAŁĄ NOC koncert operetkowo-musicalowy – gościnnie

Koncert

Koncert największych przebojów operetkowo-musicalowo w wykonaniu największych gwiazd polskiej sceny operowej. Alicja Węgorzewska-mezzosopran, Kamila Lendzion-sopran, Mirosław Niewiadomski-tenor, Jakub Gąska-tenor, z towarzyszeniem orkiestry kameralnej zabiorą Państwa w muzyczną podróż przez tajemne krainy West Endu, niezwykle tereny gorącej Hiszpanii i romantycznych Włoch. Będzie to niepowtarzalna uczta muzyczna w zaczarowanej krainie opery, operetki i musicalu. W programie znajdą się utwory z Carmen, My Fair Lady, West Side Story, Cygańskiej Miłości czy Hrabiny Maricy. Usłyszeć będzie można porywające czardasze, ogniste habanery, przebojowe, znane i podziwiane arie operowe, operetkowe i musicalowe.

Siła tenorów

Siła tenorów Mirosław Niewiadomski Show

Widowisko muzyczne

Autorski projekt artysty dobrze wszystkim znanego z wcześniejszego projektu " 10 tenorów" w koprodukcji z Teatrem Muzycznym w Lublinie, a także naszych produkcji teatralnych takich jak: „Baron Cygański”, „Czy można w taką noc… Zakochać się?” i „Kraina Uśmiechu”

Skrzypek na dachu

Musical — J.Bock / reż. Z.Czeski

Straszny Dwór

Opera — Tomasz Mazur

Spektakl operowy „Straszny Dwór”, przygotowany w ramach obchodów 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki. Pragniemy, aby znaczenie dorobku Stanisława Moniuszki istniało w świadomości nie tylko melomanów i osób zawodowo związanych z muzyką, ale także było wiedzą ogólnie dostępną i wzorem niektórych krajów, przedmiotem dumy narodowej. Muzyka Moniuszki przepojona jest patriotyzmem i honorem, których symbolem w świadomości Polaków wydaje się być dwór i jego tradycja. Przekonamy się o tym słuchając muzyki i oglądając widowisko przygotowane z ogromnym rozmachem i pieczołowitością aby oddać klimat polskiego dworu.

To tylko sex

To tylko sex - spektakl gościnny

Komedia

„TO TYLKO SEX!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanosa - znany z reżyserowania hitu BOEING, BOEING. Z takim składem „TO TYLKO SEX!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków.

WinyLOVE Story

Widowisko muzyczne — reż. U.Lewartowicz

muzyczne hity z czasów wielkiej płyty

Zarzuela Ole!

Widowisko muzyczne

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2019 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry