Grzegorz Wilk na Dzień Kobiet –koncert gościnny

  • Koncert
  • Teatr Muzyczny w Lublinie
  • 1 godzina 30 minut

Opis

Podbił serca widzów podczas spektakli inaugurujących nasz sezon artystyczny 2019/2020 – Grzegorz Wilk – powraca z repertuarem skierowanym do kobiet - Na Dzień Kobiet.

Artysta dobrze wszystkim znany z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych, m.in.: Jaka to melodia?

Solista oratoriów Piotra Rubika /koncertował w największych salach Polski, Słowacji oraz USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee). Współpracował z wieloma wiodącymi artystami: Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk, Paweł Kukiz, Paulina Przybysz. Laureat programu Szansa na Sukces, otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Greckiej w Zgorzelcu. Jego głos można usłyszeć m.in. na płytach Piotra Rubika, Donia, Wet Fingers, Włodzimierza Korcza i Andrzeja Zaryckiego, Zespołu Big Bit, Składance „Marek Sierocki przedstawia” oraz ścieżce dźwiękowej do filmu: „Kochaj i tańcz” – i na koniec - na swoim debiutanckim krążku WOLF-FLOW- w sumie 13 albumów.

Solista i aktor związany niegdyś z wrocławskim Teatrem Muzycznym Capitol, aktualnie z Teatrem Syrena w Warszawie.

Po premierze widowiska „Od Opola do San Remo”, w którym wystąpił jako Gwiazda wieczoru, Katarzyna Gärtner napisała: „Grzegorz Wilk, po prostu palce lizać jak śpiewał! Sama rozkosz! Koncert trwał dwie i pół godziny, szkoda że tylko dwie i pół”. W wielu komentarzach pod adresem Grzegorza Wilka padały określenia: wspaniały, fenomenalny, świetny w każdym utworze. I my się pod tym podpisujemy!

Zapraszamy na wyjątkowy Koncert -„Grzegorz Wilk Na Dzień Kobiet”, który odbędzie się 6 marca o godz. 19:00. Grzegorz Wilk z Zespołem zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż w rytm przebojów wykonywanych niegdyś przez takich artystów jak: Elvis Presley, Tom Jones, Stan Borys, Czesław Niemen czy Paul Anka.

Koncert „Grzegorz Wilk na Dzień Kobiet” to najlepszy pomysł na udany wieczór we dwoje! Przyjdź i zakochaj się… w Muzycznym!

Grane w sezonach

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

 

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2020 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry