Idea współpracy

Idea współpracy

Teatr Muzyczny w Lublinie to scena prezentująca pełen przekrój sztuk scenicznych: od opery, poprzez musical, operetkę, balet, koncert, aż po bajki i widowiska edukacyjne. Łącząc blisko 70-letnią tradycję z nowoczesnością zachwyca siłą repertuaru, nowocześnie wyposażoną sceną oraz niezwykle zdolnym i zespołem artystycznym, w skład którego wchodzą soliści, chór, balet i orkiestra. Położny w centrum miasta Teatr Muzyczny stanowi jedną z głównych scen teatralnych i muzycznych, na której spektakle oglądają chętnie zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający Lublin turyści.

Nasze mocne strony:

  • młody i ambitny zespół artystyczny
  • otwartość na nowoczesne formy prezentacji repertuaru
  • chęć podejmowania wyzwań i współpracy z każdym
  • wysoka jakoś artystyczna i techniczna działalności
  • współpraca z gwiazdami polskiej opery i operetki, a także osobowościami teatru i telewizji

Jesteśmy instytucją kultury, działającą w realiach, które nie pozwalają nam na osiągnięcie dostatecznego poziomu finansowania, umożliwiającego realizację wszystkich naszych ambicji artystycznych. Bez pomocy firm i instytucji przychylnych Teatrowi niemożliwy byłby tak owocny rozwój artystyczny naszej placówki.

Wsparcie naszych działań artystycznych jest wkładem w rozwój kultury w naszym regionie. To również innowacyjne rozwiązanie marketingowe, które daje możliwość przenikania w rejony przestrzeni kultury wysokiej, utożsamiania się z nią w sposób subtelny. To alternatywa dla tradycyjnych środków reklamy, które spotykają się z rosnącą obojętnością konsumentów.

Wiadomym jest, że sponsoring to ważny mechanizm społeczny wspierający realizację priorytetów promocyjnych firmy, służący osiągnięciu celów strategii marketingowej nowoczesnych i wiodących przedsiębiorstw. Sponsorowanie wydarzeń kulturalnych daje firmie kolejne medium, poprzez które można dotrzeć do bardzo elitarnej grupy docelowej.

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Pn-pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 14:00 — 18:00
Na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

© 2017 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry