Korzyści dla firm

Korzystaj z kultury

Współpraca z naszym Teatrem, który ma w ofercie szeroką gamę spektakli zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pozwala na dotarcie ze swoją ofertą praktycznie do każdego.

  • zwiększenie rozpoznawalności i pozycji rynkowej Państwa marki poprzez pozytywne skojarzenia ze sztuką, kulturą wysoką, dostojnością, blaskiem i elitarnością takiej współpracy.
  • możliwość umieszczania marki i logo w materiałach promocyjnych i informacyjnych Teatru, dystrybuowanych wśród szerokiej publiczności, w zależności od przeznaczenia: od uczniów i studentów po klientów biznesowych i najwyższe instytucje publiczne.
  • możliwość ekspozycji własnych materiałów promocyjnych podczas wydarzeń kulturalnych – przestrzeń Teatru to ekskluzywna i wdzięczna przestrzeń reklamowa, która umiejętnie zagospodarowana przyciągnie klientów skuteczniej niż niejeden drogi spot telewizyjny czy radiowy.
  • możliwość nawiązania nowych szerokich kontaktów biznesowych i towarzyskich - przestrzeń Teatru to nie tylko sacrum sceny i podziwianie spektakli, to również współczesne forum i miejsce spotkań osób z kręgów biznesu, kultury oraz polityki.

Dlaczego jeszcze warto?

Wspierając kulturę, dbacie Państwo o swój wizerunek i upewniacie swoich klientów, że warto z Państwem współpracować. Współpraca z nami do dowód dojrzałości i mądrego dysponowania swoimi środkami, a przy okazji duże wsparcie i gwarancja rozwoju. To bardzo ważne, by biznes i kultura prezentowały się publicznie jako partnerzy, których łączy zarówno wspólna pasja, jak również szereg korzyści materialnych i niematerialnych.

Wysoka akceptacja społeczna dla biznesu

Duży odsetek ankietowanych w badaniu przeprowadzonym przez firmę ACR Rynek i Opinia (źr.: Manager Kultury, Poradnik Menagera, Lublin 2010) jasno obrazuje wysoką społeczną akceptację takiej aktywności biznesu. Respondenci mówią o tym, iż fakt, że dana firma jest sponsorem wpływa na ich chęć zakupu produktu lub usługi.

 

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Pn-pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 14:00 — 18:00
Na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

© 2017 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry