Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Dzisiaj nasze wielkie święto!

Dzisiaj nasze wielkie święto!

27-03-2021

Nie wygląda może tak, jak to sobie wymarzyliśmy, ale cieszymy się, że zwłaszcza w tych trudnych czasach nasza praca jest zauważana i doceniana!

Bardzo dziękujemy naszemu Organizatorowi – Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego i Panu Marszałkowi Jarosławowi Stawiarskiemu; Państwa wsparcie jest nieocenione!

Dziękujemy także Miastu Lublin i Panu Prezydentowi Krzysztofowi Żukowi za wyróżnienie naszych pracowników.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru docenieni zostali zarówno przedstawiciele wszystkich zespołów artystycznych (solistów, chóru, baletu i orkiestry), jak i administracji – bo Teatr to nie tylko ci, których widzą Państwo na scenie. Wszyscy wspólnie tworzymy magię tego miejsca.

Nagrody od Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski otrzymali:

Danuta Abramowicz, Anna Adamczyk, Janusz Baca, Anna Barska, Artur Buczak, Agnieszka Budzyńska, Zofia Bylica, Sylwia Cholewa, Rafał Graboś, Vitalii Iemelianenkov, Paulina Janczaruk, Agnieszka Kurkówna, Maciej Marczak, Patryk Pawlak, Olga Pikovska i Monika Rej.

Nagrody od Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka otrzymali:

Stanisław Błach, Anna Krzemińska-Patroń, Zenon Poniatowski, Beata Pysz, Łukasz Sidoruk, Patrycjusz Sokołowski, Dorota Szostak-Gąska, Adrian Wilga i Maria Ziarkowska.

Serdecznie gratulujemy!

Wróć do aktualności

© 2021 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry