Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Konferencja prasowa w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

Konferencja prasowa w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

14-09-2022

Drodzy Państwo!

We wtorek, 13 września 2022 r. w sali widowiskowej Teatru Muzycznego w Lublinie odbyła się konferencja prasowa.

Gospodarzem spotkania była Dyrektor Kamila Lendzion, która poruszyła tematy dotyczące m.in. zagadnień związanych z nowym sezonem artystycznym 2022/23, w tym Jubileuszem 75-lecia i organizowanych pod tym hasłem comiesięcznych koncertów, nowych planów repertuarowych oraz gości specjalnych. Nie mogło zabraknąć tak ważnej dla naszej Instytucji współpracy i pomocy na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie oraz pozyskania w tych niezmiernie trudnych czasach nowego Partnera – Toyota Auto Park Lublin.

Ważnym akcentem był głos zabrany przez Bartłomieja Bałabana - Członka Zarządu Województwa Lubelskiego, który m.in. podkreślił znaczenie otrzymanego przez Teatr Muzyczny w Lublinie brązowego medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Ciepłe słowa usłyszeliśmy od dr n. med. Agaty Makarewicz, która doceniła niezwykłe zaangażowanie Teatru w akcję „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży”.

Wrażeniami z przygotowań do koncertów inauguracyjnych i jubileuszowych podzieliła się reżyser koncertów Anna Barańska- Wróblewska oraz Jakub Gąska - solista Teatru.

Na zakończenie konferencji głos zabrał Mieszko Mazurek - Dyrektor Toyota Auto Park Lublin, wskazując jak ważne znaczenie w XXI wieku ma pomoc partnerska i współpraca pomiędzy zdawałoby się tak odmiennymi tematycznie instytucjami.

Dziękujemy za obecność wszystkim zaproszonym gościom, współpracującym partnerom i mecenasom w tym Aleksandrowi Puła - Dyrektorowi Południowo Wschodniego Regionalnego Oddziału Korporacyjnego Banku PKO BP w Lublinie oraz dziennikarzom, którzy reprezentowali m.in.: TVP3 Lublin, Radio Lublin, Radio Eska, Radio Plus, Akademickie Radio Centrum, LAJF Magazyn Lubelski, Lubelski.pl, Kolory Życia, Awangarda Lubelska.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego.

 

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2022 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry