Aktualności

The Best Of

The Best Of

10-09-2020

20 września, godz. 18:30 - Pl. Litewski „The Best Of”... Nasze przeboje...

Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na koncert w ramach weekendu Przestrzenie Sztuki – Teatr! - wspólne przedsięwzięcie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytutu Muzyki i Tańca oraz Instytutu Teatralnego

Podczas koncertu na Placu Litewskim zaprezentujemy utwory ze spektakli, które zbudowały naszą markę i od kilkunastu lat mają swoją wierną publiczność: „Barona Cygańskiego”, „Księżniczki Czardasza” i „Skrzypka na dachu”. Pokażemy także, że nie spoczywamy na laurach – ciągle chcemy zaskakiwać naszych widzów i odpowiadać na ich potrzeby. Dowodem tego są przedstawienia z dwóch ostatnich sezonów: operetka „Kraina uśmiechu”, musical „Hallo Szpicbródka” i widowisko muzyczne „Od Opola do San Remo”. Publiczność będzie miała również wyjątkową okazję obejrzenia przedpremierowo fragmentów spektakli, na które zaprosimy w nowym sezonie: „Piosenka jest dobra na wszystko” z utworami z Kabaretu Starszych Panów i „Historia tańca”, w którym zaprezentujemy taniec z różnych okresów i kręgów kulturowych.

Wieczór na Placu Litewskim będzie dowodem na to, że Teatr Muzyczny w Lublinie jest jedyną tego typu instytucją w regionie, prezentującą cały przekrój sztuk scenicznych: od klasycznej operetki przez musical czerpiący z filmu aż po rozrywkę na wysokim poziomie. Pokażemy też, jak ogromny potencjał tkwi w tancerzach naszego baletu, którzy po latach przerwy otrzymują już drugi (po „Czajkowskim”) autonomiczny spektakl.

Wystąpią soliści, tancerze oraz muzycy Teatru Muzycznego w Lublinie pod kierownictwem Przemysława Fiugajskiego.

Koncert poprowadzi Kamila Lendzion – Dyrektor Teatru Muzycznego w Lublinie i Jakub Gąska - Solista Teatru Muzycznego w Lublinie.

Dyrektor Kamila Lendzion: "Będą to utwory ze spektakli, za które pokochała nas publiczność, a także premiery, nad którymi miałam przyjemność i zaszczyt czuwać jako Dyrektor i które już zdobyły uznanie fachowców i krytyków, czego dowodem są nominacje do Teatralnych Nagród Muzycznych oraz stała, bardzo wysoka frekwencja! Przedstawimy również projekty kameralne – chcąc stale i niezmiennie zaskakiwać naszych widzów zarówno poziomem, jak i różnorodnością repertuaru, mimo tak trudnego dla instytucji kultury czasu, jakim jest pandemia, my nie zwalniamy! Odpowiedzialność, jaka spoczywa na moich barkach jako dyrektora Teatru jest ogromna. Do mnie bowiem należy zadanie, by znaleźć złoty środek i wyważyć oczekiwania publiczności spragnionej przedstawień i artystów, którzy już bardzo tęsknią za pracą, z zapewnieniem bezpieczeństwa – dlatego wracamy stopniowo. Jednocześnie bardzo mi zależy na tym, aby kontakt ze Sztuką kojarzył się publiczności wyłącznie z przyjemnością i nie wywoływał żadnych obaw.

Zapraszamy Państwa do Teatru Muzycznego w Lublinie w nowej odsłonie, w nowych realiach, z nowymi projektami!

Zakochaj się w Muzycznym!"

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefony:

81 532 25 21

607 839 601 | 502 234 392

pn-pt: 8:00 - 13:00

 

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 13:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

607 839 601 | 502 234 392

pn-pt: 8:00 - 13:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2020 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry