Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Trwa akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży”.

Trwa akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży”.

01-07-2022

Drodzy Państwo,

przypominamy, że trwa akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży”. To wielozadaniowy projekt na który składają się warsztaty terapeutyczne, koncerty dla dzieci, tematyczne prelekcje a 7 października zagramy wyjątkowy koncert z udziałem największych gwiazd muzyki rozrywkowej.

Do udziału w projekcie zaangażowaliśmy cały Zespół TML (chór, soliści, balet i orkiestra), Dorotę Skałecką - absolwentkę Studium terapii przez Sztukę Inki Dowlasz - prowadzącą warsztaty oraz lekarzy psychiatrów z I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 w Lublinie. Nazwisk gwiazd jeszcze nie możemy zdradzić…..

Całość przedsięwzięcia realizowana jest z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który zawsze przypada 10 października. Teatr Muzyczny w Lublinie nieustannie włącza się w działalność charytatywną i pomoc osobom z różnymi dysfunkcjami oraz wspiera instytucje naukowe, kliniki i oddziały szpitalne. Przypominamy, że to jedna z ważniejszych misji Teatru Muzycznego i jej Dyrektora Kamili Lendzion. To ona wyznaczyła nadrzędny kierunek, by Teatr Muzyczny w Lublinie był miejscem otwartym, przyjaznym i bezpiecznym oraz likwidującym wszelkie bariery. Na tym polu, w sposób najbardziej widoczny możemy pomóc chorym dzieciom i instytucjom, które również na zewnątrz szukają wsparcia i zrozumienia.

Aktualnie rozpoczęliśmy już zbiórkę darów, dokonujemy starań, by zdobyć środki finansowe na odnowienie pomieszczeń oddziału i wyposażenie ich w materiały wykorzystywane podczas arteterapii, jednak nadal poszukujemy Partnerów, zaangażowanych społecznie, nowoczesnych i otwartych na szeroko rozumianą pomoc.

1 czerwca 2022 r. z prezentami odwiedziliśmy podopiecznych Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie.

Jesteśmy niezmiernie dumni i zaszczyceni, że nasz projekt został doceniony i wsparty w ramach programu „Kultura dostępna” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja kultury Samorządu Województwa Lubelskiego.

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 14:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 12:00 - 18:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Od 1 lipca do 15 sierpnia kasa biletowa nieczynna.

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 14:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2022 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry