Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Wszystkie DZIECI nasze są...

Wszystkie DZIECI nasze są...

30-06-2022

Któż nie pamięta hitu Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są....", a fragmenty z refrenu "...Niech małe sny spełnią się dziś, wyśpiewaj marzenia, a świat będzie Nasz!" można na tak wiele sposobów interpretować. Chcemy spełniać marzenia dzieci, chcemy by czuły, że Teatr jest dla Nich!

Wierzymy, że jeśli w młodym wieku rozbudzimy w nich miłość do Teatru, to wrócą do nas jako dorośli… Razem ze swoimi dziećmi.

A tak przedstawia się sezon 2021/2022 dla naszych najmłodszych odbiorców w skrócie:

Zaprezentowaliśmy dzieciom 3 tytuły: bajki „Kot w butach” i „O krasnoludkach i sierotce Marysi” oraz baśń baletową „Królewna Śnieżka” – w sumie zagraliśmy 27 przedstawień, które obejrzało łącznie 7.253 dzieci i ich opiekunów!

Od września do listopada 2021 r. realizowaliśmy cykl warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych „Podróż do Królestwa Sceny” (według pomysłu Doroty Skałeckiej – artystki chóru naszego Teatru), w których wzięło udział w sumie 60 dzieci. Uczestnicy zajęć mogli przekonać się, że Teatr jest miejscem magicznym. Poznali możliwości swojego głosu, wcielali się w różne role i wyruszyli na niezwykłe wyprawy! Spotkali się także z przedstawicielami wszystkich naszych zespołów artystycznych: śpiewakami, muzykami i tancerzami i mogli im zadać najtrudniejsze pytania. Dzieci odkryły też kulisy sceny oraz zobaczyły niesamowity pokaz w wykonaniu naszych czarodziejów od światła i dźwięku.

Dzień Dziecka w Teatrze Muzycznym w Lublinie był pełen atrakcji! Zaprosiliśmy najmłodszych na piękną baśń baletową „Królewna Śnieżka”, dzieci mogły spotkać się z naszymi artystami i otrzymały słodkie upominki. Tego dnia wybraliśmy się również do Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie z prezentami, by dać dzieciom przebywającym w szpitalu trochę radości.

26 czerwca wzięliśmy udział w Rodzinnym Pikniku Europejskim w Kraśniku, na którym nasi soliści i tancerze zaprezentowali bajkowy repertuar (były księżniczki i dzikie zwierzęta!) oraz angażowali dzieci do wspólnej zabawy.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja kultury Samorządu Województwa Lubelskiego. Dziękujemy za wsparcie Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubelskiego!

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 14:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 12:00 - 18:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Od 1 lipca do 15 sierpnia kasa biletowa nieczynna.

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 14:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2022 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry