Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Aktualności

Zarząd Województwa Lubelskiego postawił na wyjątkowego Dyrektora!

Zarząd Województwa Lubelskiego postawił na wyjątkowego Dyrektora!

21-07-2022

Z radością informujemy, że uchwałą Zarządu Województwa Lubelskiego z dnia 5 lipca 2022 r. Pani Kamila Lendzion została powołana na stanowisko Dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie na kolejne 5 lat.

Jesteśmy dumni, cieszymy się i gratulujemy!!!

To wyjątkowy dla Teatru Muzycznego dzień. Trudno ubrać w słowa emocje, które jeszcze nie opadły.  To radość, wzruszenie i duma zarówno dla Instytucji, jak i Jego Dyrektora - Kamili Lendzion.

Kiedy Pani Kamila Lendzion objęła stanowisko Dyrektora we wrześniu 2018 roku, postawiła sobie nadrzędny cel: aby Teatr Muzyczny w Lublinie wyraźnie zaistniał na muzycznej mapie Polski. I tak się stało! Jesteśmy zapraszani na najważniejsze festiwale teatralne i muzyczne, jest o nas głośno w ogólnopolskich mediach branżowych, otrzymujemy nagrody, Publiczność przyjeżdża do nas nie tylko z całego Województwa Lubelskiego, ale i z innych regionów Polski, chcą z nami współpracować najlepsi realizatorzy i wykonawcy, a przede wszystkim – gramy zawsze dla pełnej widowni i otrzymujemy od Państwa setki pozytywnych komentarzy i listów, co jest najlepszą oceną pracy Pani Dyrektor.

Nadal pozostajemy bastionem klasycznej operetki w Polsce, ale gramy także spektakle baletowe, musicale (klasyczne i współczesne), bajki, koncerty i multimedialne widowiska teatralno-muzyczne.

Dzięki Pani Dyrektor otworzyliśmy się na środowiska, które często są wykluczane z życia społeczno-kulturalnego, jak osoby z niepełnosprawnościami, osoby w spektrum autyzmu czy dzieci i młodzież z zaburzeniami psychicznymi. Ważną rolę zaczęła odgrywać edukacja kulturalna – organizujemy warsztaty artystyczne, dzięki którym uczymy najmłodszych miłości do Teatru. Wychodzimy poza mury instytucji, żeby być zawsze blisko Was.

Pamiętajcie! Teatr Muzyczny w Lublinie jest dla Was, a Wy dajecie nam siłę i motywację, by pasja którą posiadamy w sobie nigdy nie zgasła...

 

Wróć do aktualności

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Dnia 26.05.2023 kasa biletowa czynna w godzinach 9:00 - 15:00.

 

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2023 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry