Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Songi stanu wojennego i wolności

  • Koncert
  • Teatr Muzyczny w Lublinie

Regulamin oraz Oświadczenie uczestnika wydarzeń w Teatrze Muzycznym w Lublinie dostępne w zakładce >kontakt/do pobrania<

Opis

Na specjalne zaproszenie Telewizji Polskiej, w związku z przypadającą w tym roku 40. rocznicą ogłoszenia w Polsce stanu wojennego, Teatr Muzyczny w Lublinie przygotował wyjątkowe wydarzenie: koncert „Songi stanu wojennego i wolności” w reżyserii Tomasza Mana.

Koncert będzie można usłyszeć na żywo w naszym Teatrze 8 grudnia o godz. 18.00 oraz obejrzeć 13 grudnia na kilku antenach TVP (szczegóły wkrótce!).

Już wiele razy udowodniliśmy, że chcemy nie tylko dostarczać rozrywki, ale i mówić o tematach ważnych dla Was, naszej Publiczności. Podczas koncertu opowiemy o niepokoju, niepewności i pragnieniu wolności, ale także o nadziei i poszukiwaniu miłości. Usłyszą Państwo takie utwory, jak „W domach z betonu” Martyny Jakubowicz, „Mury” Jacka Kaczmarskiego, „Psalm stojących w kolejce” Krystyny Prońko czy „Niepokonani” Perfektu.

Wielu artystów, których zobaczą Państwo na scenie podczas koncertu „Songi stanu wojennego i wolności”, w 1981 roku jeszcze nie było na świecie… Ale to właśnie oni najgłośniej chcą mówić o tym, że musimy pamiętać.

Wystąpią soliści: Kamila Lendzion, Paulina Janczaruk, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska, Patryk Pawlak i Patrycjusz Sokołowski; artyści chóru, balet i band Teatru Muzycznego w Lublinie.

Gwiazdą koncertu będzie Wojtek Cugowski – znakomity wokalista, gitarzysta i autor tekstów, który świetnie czuje się w każdym repertuarze: od poezji śpiewanej do hard rocka!

Ponownie zagra z nami Adam Drath – wszechstronny gitarzysta zespołu Bajm, którego tak entuzjastycznie przyjęli Państwo podczas koncertu 11 listopada.

“Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego”.

Cena biletów

  • Normalny

    80 zł

  • Ulgowy

    70 zł

Terminy

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 14:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 12:00 - 18:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Od 1 lipca do 15 sierpnia kasa biletowa nieczynna.

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 14:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2022 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry