Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Praca w Teatrze

27.08.2019

Przesłuchania do zespołu orkiestry, na stanowisko: Grupa altówek - muzyk tutti.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 września 2019r.: ewa.sobkowicz@teatrmuzyczny.eu

Termin przesłuchań: 24 września 2019r.

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) z dn. 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE, Teatr Muzyczny w Lublinie informuje, że CV, dossier artystyczne oraz podania o pracę przesłane poza procesem rekrutacyjnym nie będą przyjmowane.

Za utrudnienia przepraszamy i zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Klauzule wymagane podczas procesów rekrutacyjnych dostępne są w zakładce do pobrania.

 

Administratorem Danych Osobowych jest Teatr Muzyczny w Lublinie (kontakt: ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin).

Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych (adres email: iod@teatrmuzyczny.eu).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

© 2021 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry