Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Artyści

Alan Sobkowicz

Alan Sobkowicz

Bas. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w klasie śpiewu dr hab. Jacka Greszty, dr hab. Bartłomieja Tomaki. Podczas studiów swoje umiejętności wokalne doskonalił też pod okiem Łukasza Golińśkiego. Absolwent Szkoły Aktorskiej LART STUDIO w Krakowie na kierunku aktorstwo. Ukończył kursy aktorsko-wokalne w Akademii Teatralno-Wokalnej w Lublinie, Vocal Holiday 2012 w Szczawnicy, Natural Voice Perfection zorganizowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej, podczas XIX Międzynarodowego Kursu Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu pod kierunkiem prof. Włodzimierza Zalewskiego, roczny kurs w Akademii Muzycznej w Łodzi, a także Mistrzowski Kurs Wokalny Maestro Andrzeja Dobbera. Aktorstwa uczył się także pod okiem pary aktorskiej Alicji Jachiewicz i Stefana Szmidta.

Laureat nagród i wyróżnień w konkursach. Otrzymał m.in. I miejsce w Jesiennym Konkursie Piosenki Poetyckiej „Na strunach poezji” za wykonanie utworu „Sam na sam” Mirosława Czyżykiewicza, wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Patriotycznej w Lublinie za utwór „Mury” Jacka Kaczmarskiego oraz wyróżnienie grupowe za spektakle na przeglądach teatralnych Zwierciadła czy Prezentacjach Teatrów Młodzieżowych w Lublinie.

Na swoim koncie ma wcześniejszą współpracę z Teatrem Muzycznym w Lublinie (spektakle: Nabucco, The Musical Show i Viva Verdi). Grał w dramacie Krzysztofa Derdowskiego "Strach", I części trylogii Pawła Tomasza Grajnerta „Demony z Edinrath. Rzeczy o Halionie i Liryen” w Operze Nova w Bydgoszczy, przedstawieniu „Bo to się zwykle tak zaczyna, czyli od piosenki do musicalu” Agencji Promusica, operetce „Księżniczka Czardasza” Imre Kálmána Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Zagrał główną rolę Serwacego Łagody w operetce „Verbum nobile” Stanisława Moniuszki, wystawionej w Operze Nova w Bydgoszczy podczas XII Międzynarodowego Operowego Forum Młodych, zaprezentowanej również na 53. Festiwalu im. Jana Kierury w Krynicy Zdroju. Znalazł się również w obsadzie programu historycznego „Kroniki Lubelskie – w stylu lat 30-tych”, w reżyserii Małgorzaty Siennickiej. Szczyci się również udziałem w spektaklu Fundacji Teatroterapia Lubelska: Lublin – Miasto Wspólnych Marzeń – „Opera kartoflana” (nagrania na płytę do spektaklu). W Teatrze Muzycznym w Poznaniu można go oglądać w musicalu „Rodzina Addamsów”. Ponadto usłyszeć można go w koncertach organizowanych przez Teatr Muzyczny w Lublinie a także zobaczyć w najnowszej produkcji - operetce „Zemsta nietoperza".

Od wielu lat związany z modelingiem jako model, trener i choreograf pokazów mody. Był choreografem dużego wydarzenia modowego w Lublinie – Międzynarodowego Festiwalu Mody East Fashion 2016, a także pokazów mody z osobami z niepełnosprawnością, m.in. na potrzeby TVP 3 Lublin.

fot. Piotr Jaruga

Wróć do poprzedniej strony

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Dnia 26.05.2023 kasa biletowa czynna w godzinach 9:00 - 15:00.

 

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2023 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry