Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Artyści

Paulina Janczaruk-Czarnecka

Paulina Janczaruk-Czarnecka

Sopran liryczno-koloraturowy.

Absolwentka wydziału wokalno- aktorskiego Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Doroty Wójcik. Projekty, w których brała udział w czasie studiów to Prima la musica e poi le parole A. Salieriego jako Tonina, Aleko S. Rachmaninova jako Zemfira, Magnificat J.S.Bacha -sopran, Wesoła Wdówka F.Lehara jako Hanna Glavary oraz liczne koncerty muzyki operowej i operetkowej (Politechnika Łódzka, Pałac Biedermanna). W czasie studiów nawiązała współpracę z Teatrem Muzycznym w Łodzi, występując w musicalu A.L. Webbera Jesus Christ Superstar.

Szkoliła się na kursach mistrzowskich u Beaty Redo Dobber, Izabelli Kłosińskiej, Udo Rheinemanna oraz Siergieja Leiferkusa. Pracowała z takimi dyrygentami jak m.in. Jose Maria Florencio, M.Kocimski, P.Sułkowski M.Wolniewski, P. Fiugajski. Od 2018 roku związana na stałe z Teatrem Muzycznym w Lublinie, gdzie występuje spektaklach operetkowych: Baron Cygański J. Straussa jako Arsena, Księżniczka Czardasza E.Kalmana jako Stasi, Kraina Uśmiechu F. Lehara jako Księżniczka Mi, Skrzypek na dachu J. Bocka jako Hudel, Hallo Szpicbródka L. Starskiego jako Anita. Bierze również udział w koncertach „Od Opola do San Remo“, “W duecie z Muzycznym“.

Koncertuje w kraju z programem operowo-operetkowym wraz z Polską Operą Kameralną. Współpracowała również z Radomską Orkiestrą Kameralną, przygotowując Gale Sylwestrową. Swoim głosem uświetniła Galę rozdania Nagród Pokoju, organizowaną przez światowej sławy malarza fantastyki Wojciecha Siudmaka- Łódź, 2019.

W grudniu 2019 roku wystąpiła w VI edycji programu Bitwa Tenorów na róże pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego i Alicji Węgorzewskiej. Program emitowany był przez Telewizję Polską.

W 2021 roku zadebiutowała partią Zerliny w genialnym dziele „Don Giovanni” W.A. Mozarta w reżyserii Michała Znanieckiego, pod batutą dyr. Tadeusza Kozłowskiego w Warszawskiej Operze Kameralnej. W tym samym roku otrzymała nagrodę Marszałka Województwa Lubelskiego w uznaniu za zaangażowanie w pracę artystyczną Teatru Muzycznego w Lublinie. W sierpniu 2021 roku wystąpiła na 54. Festiwalu Operowo-Operetkowym im. J.Kiepury kreując rolę Księżniczki Mi w operetce „Kraina Uśmiechu” F. Lehara pod kierownictwem Przemysława Fiugajskiego.

Wróć do poprzedniej strony

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2023 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry