Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Artyści

Vincent Kozlovsky - kierownik muzyczny

Vincent Kozlovsky - kierownik muzyczny

Należy do czołowych dyrygentów młodego pokolenia, znany ze swoich żywiołowych i głęboko poruszających interpretacji. Patricia Kopatchinskaja określiła go jako „niezwykle dokładnego, wyrazistego, inteligentnego i pełnego pomysłów artystę. Takiego, z którym występować by mogła na największych estradach świata”.

Po jego debiutanckim koncercie z orkiestrą Filharmonii Narodowej w Warszawie w październiku 2022 r. pisano: „Prowadzenie Kozlovsky’ego okazało się wyśmienite: popisowe, pikantne; Dyrygent znakomicie, bardzo płynnie operował materią orkiestrową, wyróżniał się szczególnym zmysłem analitycznym, zrozumieniem wielu szczegółów, witalizmem, znakomitym balansem brzmienia i całkowitym panowaniem nad zespołem” (źródło: www.ruchmuzyczny.pl).

W sezonie artystycznym 2021/2022 artysta wystąpił m.in. z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia z Katowic na koncercie inauguracyjnym 64. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”, a z Orkiestrą Symfoniczną Lwowskiej Filharmonii Narodowej im. Myrosława Skoryka na koncercie finałowym Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Kontrasty” we Lwowie. Z tym zespołem regularnie współpracuje od 2017 roku. Jest także dyrygentem gościnnym Narodowej Opery Lwowskiej (Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej).

Doktorant Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie, gdzie ukończył z wyróżnieniem wydział dyrygentury symfoniczno-operowej w klasie Pawła Przytockiego. Kształcił się również w Conservatorio Giuseppe Verdi di Milano pod kierunkiem Vittoria Parisiego, Accademia Musicale Chigiana w Sienie, Lucerne Festival Academy oraz na licznych międzynarodowych kursach dyrygenckich.

W bogatym repertuarze artysty znajdują się dzieła symfoniczne, oratoryjne i operowe różnych epok, od baroku po współczesność.

Vincent Kozlovsky prowadzi działalność edukacyjną i charytatywną. Jest również kompozytorem. Pochodzi z Lublina. Od 1 stycznia 2023 r. pełni funkcję kierownika muzycznego w Teatrze Muzycznym w Lublinie.

www.vincentkozlovsky.com

Wróć do poprzedniej strony

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2023 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry