Przeskocz do treści Przeskocz do menu Przeskocz do stopki
AA Aa

Akcja charytatywna „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży” została zainicjowana przez Panią Dyrektor Kamilę Lendzion i wynika z potrzeb serca naszych pracowników, więc podczas koncertu 7 października o godz. 18.00 nie może zabraknąć naszych solistów!

Wystąpią dla Państwa:

Kamila Lendzion – sopran; dzięki potężnemu głosowi i bogatej osobowości stworzona do ról pierwszoplanowych, ma w swoim repertuarze m.in. Sylvę Varescu z „Księżniczki czardasza” I. Kálmana, Saffi z „Barona cygańskiego” J. Straussa, Lizę z „Krainy uśmiechu” F. Lehára i Tatianę z „Eugeniusza Oniegina” P. Czajkowskiego. Ostatnio pokochała muzykę rozrywkową, potrafi zaśpiewać wszystko: Marylę Rodowicz, Brathanki, Budkę Suflera, Barbrę Streisand, a nawet Lady Gagę.

Dorota Szostak-Gąska – mezzosopran ze świetnymi umiejętnościami aktorskimi, dzięki którym potrafi zagrać tak różnorodne role, jak Sylva Varescu w „Księżniczce czardasza” I. Kálmána, Anita w musicalu „Hallo Szpicbródka” czy Mi w „Krainie uśmiechu” F. Lehára, a ostatnio… Książę Gigi w „Zemście nietoperza” J. Straussa. Fantastycznie wciela się także w divy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, jak Anna Jantar, Edyta Geppert czy Lisa Gerrard.

Jakub Gąska – tenor z ogromnym poczuciem humoru, znakomity w operetkach (m.in. jako Eisenstein w „Zemście nietoperza” i Ottokar w „Baronie cygańskim” J. Straussa czy Edwin w „Księżniczce czardasza” I. Kálmána), ale i w rolach z rysem dramatycznym (Su-Czong i Gustaw w „Krainie uśmiechu” F. Lehára), a jak trzeba, to zaśpiewa i Czesława Niemena, i Krzysztofa Zalewskiego!

Patryk Pawlak – baryton, doskonały w rolach, które wymagają ogromnej charyzmy: jak Fred Kampinos w musicalu „Hallo Szpicbródka” czy tytułowy „Phantom” podczas ostatniego koncertu jubileuszowego. Potrafi też delikatnie czarować w piosenkach Zbigniewa Wodeckiego czy Andrzeja Zauchy podczas naszych widowisk teatralno-muzycznych.

Na koncert „Słyszę Cię…” obowiązują wejściówki-cegiełki wydawane w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie. Szczegóły.

fot. Grzegorz Winnicki, Aneta Sobiesiak

.....................................................................................................................

Koncert charytatywny „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży” – 7 października godz. 18.00

7 października wystąpią z nami nie tylko gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej, ale także wyjątkowe artystki pochodzące z Lubelszczyzny – bo kochamy naszą małą ojczyznę i chcemy się nią chwalić!

Wiktoria Franciszka Trynkiewicz – lublinianka, wokalistka występująca przez kilka lat z legendarnym zespołem Wanda i Banda, towarzysząca na scenie Wandzie Kwietniewskiej. Wiktoria wcieliła się w główną rolę w „High School Musical On Stage” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza w Gliwickim Teatrze Muzycznym, a także gościnnie w rolę Edith Piaf w Teatrze Muzycznym w Lublinie, w spektaklu „Trzy Razy Piaf” w reżyserii Artura Barcisia. Laureatka wielu międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali piosenki, a także programów telewizyjnych, m.in. „Szansy na sukces”.

Julia Bieniek ma 13 lat i pochodzi z Bogucina koło Lublina. Była uczestniczką 5. edycji „The Voice Kids” – podczas „Przesłuchań w ciemno” swoją interpretacją „Lovin’ You” Minnie Riperton odwróciła wszystkie fotele jurorów! W wieku 8 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, a od 2 lat nad swoim głosem pracuje w Studiu Muzyki Rozrywkowej. Mimo młodego wieku współpracuje z profesjonalistami, m.in. Lubelską Orkiestrą Wojskową.

Na koncert „Słyszę Cię…” obowiązują wejściówki-cegiełki wydawane w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie. Szczegóły

.......................................................................................................................................

Gwiazdą koncertu charytatywnego „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży” (7 października) będzie… Kayah!

Kayah to nie tylko fenomenalna artystka, ale i wspaniała osobowość – nie tylko sceniczna. Jej kariera jest dowodem na to, że dzięki talentowi i ciężkiej pracy można osiągnąć wszystko: zaczynała od śpiewania w chórkach (m.in. z zespołem Tilt i Grzegorzem Ciechowskim), a teraz nie tylko sama jest gwiazdą, ale i pomaga tworzyć gwiazdy – dzięki założonej przez siebie wytwórni płytowej Kayax.

Kayah wydała kilkanaście albumów, nie tylko solowych – bo świetnie czuje się w duetach albo w towarzystwie kwartetu smyczkowego. Jej muzykę trudno zaklasyfikować, bo ciągle poszukuje i otwiera się na nowe style: od popu, przez piosenkę poetycką i elektronikę, po muzykę bałkańską i klezmerską. Wielką popularność przyniosła jej płyta wydana wspólnie z Goranem Bregoviciem, ale Kayah ma tyle przebojów, że można byłoby nimi wypełnić kilka koncertów!

A my lubimy ją także za działalność społeczną: jest ambasadorką WWF, zaangażowała się w kampanię NCK „Kultura się liczy” i w zbiórkę funduszy na rzecz budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Na koncert „Słyszę Cię...” będą obowiązywały wejściówki-cegiełki – w zamian za dary na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie. Szczegóły wkrótce.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego.

fot. © Kayax

................................................................................................................................................

Viki Gabor wystąpi w Teatrze Muzycznym w Lublinie!

Już za miesiąc – 7 października – na scenie Teatru Muzycznego w Lublinie bardzo ważne i bliskie naszym sercom wydarzenie: koncert charytatywny „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie na rzecz psychiatrii dzieci i młodzieży”, którego partnerem jest Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie. Podczas koncertu wystąpią artyści Teatru Muzycznego w Lublinie oraz gwiazdy... Dzisiaj przedstawiamy pierwszą z nich: Viki Gabor!

Cała Europa usłyszała o Viki Gabor w 2019 roku, kiedy jako reprezentantka Polski utworem „Superhero” wygrała konkurs „Eurowizja Junior”! „Superhero” to nie tylko przebojowy numer, niesie również ważne przesłanie: powinniśmy dbać o naszą planetę.

Viki ma dopiero 15 lat, a już może się pochwalić wieloma sukcesami! Oprócz zwycięstwa w „Eurowizji Junior”, była finalistką „The Voice Kids”, wydała solowy album „Getaway”, który uzyskał status „złotej płyty”, a oprócz tego, że śpiewa, jeszcze pisze teksty i komponuje muzykę!

Na koncert „Słyszę Cię...” nie będą sprzedawane bilety. Wejściówki-cegiełki będzie można otrzymać w zamian za pomoc na rzecz Oddziału Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji przy SPSK nr 1 w Lublinie. Szczegóły podamy wkrótce.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Teatr Muzyczny w Lublinie – instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego.

fot. © Sony Music Entertainment Poland

........................................................................................................................................

Teatr Muzyczny w Lublinie realizuje zadanie pn. „Słyszę Cię – Teatr Muzyczny w Lublinie dla psychiatrii dzieci i młodzieży” w ramach programu „Kultura dostępna” Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Misją Teatru Muzycznego w Lublinie jest nie tylko dostarczanie rozrywki, ale także angażowanie się w sprawy społeczne i bycie blisko drugiego człowieka, dlatego realizacja tego projektu jest dla nas bardzo ważna. Problemy psychiczne młodych ludzi pogłębiły się zwłaszcza w czasie pandemii, czują się oni wykluczeni z życia społecznego i kulturalnego, wielu z nich uważa, że ich problemy nie są dostatecznie zauważane. My wierzymy, że sztuka może mieć działanie terapeutyczne, dlatego chcemy zrealizować widowisko z udziałem artystów Teatru Muzycznego w Lublinie, wielkich gwiazd muzyki rozrywkowej, a także lekarzy psychiatrów i młodych osób borykających się z problemami psychicznymi.

Koncert odbędzie się w naszym Teatrze 7 października 2022 roku, z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

 

Wizyta na Oddziale Dzieci i Młodzieży I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK nr 1 w Lublinie, która jest Partnerem wydarzenia

 

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:

81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00

Osoby spóźnione będą wpuszczane na widownię dopiero w trakcie przerwy, jeżeli została ona przewidziana podczas wydarzenia.

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - Pt: 10:00 - 17:00

oraz na godzinę przed planowanymi spektaklami na poziomie -1

Telefony:
81 532 96 65 lub 502 662 956

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21

Pn - Pt: 8:00 - 15:00
widownia@teatrmuzyczny.eu

10 1020 3147 0000 8502 0139 1093
Bank PKO BP

© 2022 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl

Do góry