Kontakt

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

NIP: 712-010-52-31

nr konta: 54 1240 5497 1111 0010 3488 6530
Bank Pekao SA

DYREKTOR NACZELNY
Kamila Lendzion

SEKRETARIAT
Agnieszka Budzyńska

tel. 81 532 76 13
      530 535 295
tel/fax: 81 534 41 58
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

 

KOORDYNATOR PROGRAMOWY
Paweł Świętorecki


DZIAŁ SPRZEDAŻY I PROMOCJI

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY I PROMOCJI  
Małgorzata Pietras

tel. 81 532 25 21
malgorzata.pietras@teatrmuzyczny.eu
widownia@teatrmuzyczny.eu

SPECJALISTA DS. PROMOCJI
Zofia Bylica

tel. 81 532 76 13
zofia.bylica@teatrmuzyczny.eu

SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI WIDOWNI
Renata Bogusław

tel. 81 532 25 21
renata.boguslaw@teatrmuzyczny.eu

SPECJALISTA DS. KONTAKTU Z MEDIAMI I SPONSORINGU
Ewa Sobkowicz

tel. 81 532 76 13
ewa.sobkowicz@teatrmuzyczny.eu

SPECJALISTA DS.PROMOCJI I MARKETINGU
Katarzyna Wójcik

katarzyna.wojcik@teatrmuzyczny.eu

KOORDYNACJA PRACY ARTYSTYCZNEJ

Karol Furtak
tel. 81 532 76 13
karol.furtak@teatrmuzyczny.eu

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
iod@teatrmuzyczny.eu

DZIAŁ ADMINISTRACJI
tel. 81 532 76 13

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACJI
Zenon Poniatowski

zenon.poniatowski@teatrmuzyczny.eu

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DZIAŁU ADMINISTRACJI
Agnieszka Skoczylas

a.skoczylas@teatrmuzyczny.eu

REFERENT DS.ADMINISTRACYJNYCH
Karolina Poniatowska-Lipska

GŁÓWNY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-FINANSOWYCH
Łukasz Wójtowicz
lukasz.wojtowicz@teatrmuzyczny.eu

 

SPECJALISTA DS.ZAOPATRZENIA
Anna Kobryń

MAGAZYN/ARCHIWUM
Maria Bryczek

 

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Jadwiga Pruszkowska
tel. 81 534 80 07

jadwiga.pruszkowska@teatrmuzyczny.eu

KSIĘGOWOŚĆ
Alina Gąska
Małgorzata Wójtowicz
Ewa Golianek

KASA GŁÓWNA
Grażyna Mazur
tel. 532 76 13

KADRY
tel. 81 534 80 06

Justyna Markiewicz-Czerw
justyna.markiewicz-czerw@teatrmuzyczny.eu

Edyta Kołodziejczuk

Magdalena Fronczyk

SPECJALISTA DS. BHP
Michał Marek

tel. 81 532 76 13
michal.marek@teatrmuzyczny.eu

KASA BILETOWA
Ludmiła Koperska-Bylica
tel.81 532 96 65
     502 662 956

Kasa czynna:

- od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00
- w sobotę w godz. 16.00-18.00
- w niedzielę oraz w święta na godzinę przed planowanym spektaklem w miejscu odbywania się danego przedstawienia.

Poniedziałek kasa biletowa nieczynna

 

DZIAŁ TECHNICZNY

KIEROWNIK
Zenon Poniatowski

REALIZATOR ŚWIATŁA
Marcin Nogas

REALIZATOR DŹWIĘKU
Łukasz Jakubowski
 

 

Teatr Muzyczny w Lublinie
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5
20-029 Lublin

Instytucja Samorządu Województwa Lubelskiego

Zakup biletów

24 godziny na dobę, wygodnie i szybko. Wybierasz miejsce(a) i płacisz.Bilet możesz wydrukować lub okazać bileterowi w smartphonie. Akceptujemy płatności

Akceptujemy płatności

Rezerwacja biletów przez telefon

Możliwa jest wstępna rezerwacja miejsc na przedstawienie przez telefon. Bilet należy potem wykupić w kasie biletowej (nie przez internet).

Telefon:
81 532 25 21 (pn-pt: 8:00 — 15.00)

Kasa biletowa

Zapraszamy do zakupu bezpośredniego biletów w naszej kasie biletowej. Możliwa płatność kartą.

Do odbioru biletów opłaconych przelewem wymagane jest okazanie potwierdzenia wpłaty.

Godziny otwarcia:
Wt - pt: 10:00 — 18:00
Sobota: 16:00 — 18:00
W niedziele i święta na godzinę przed spektaklem

Telefony:
502 662 956 lub 81 532 96 65

Kontakt z nami

Sekretariat
81 532 76 13
sekretariat@teatrmuzyczny.eu

Dział Organizacji Widowni
81 532 25 21
widownia@teatrmuzyczny.eu

54 1240 5497 1111 0010 3488 6530
Bank Pekao SA

© 2018 Teatr muzyczny w Lublinie
Wszystkie prawa zastrzeżone

realizacja: adm-media.pl , cms: Alice   CMS

Do góry